תמ"א 38 חיפה

תמ"א 38 חיפה

אנחנו לא רוצים להפחיד אתכם אבל במקרה של רעידת אדמה העיר חיפה בסכנה. העובדה שמדינת ישראל יושבת על השקע הסורי-אפריקאי בשילוב בתי הזקוק בחיפה הם מתכון לאסון. לכן הגו תוכנית שנקראת תמ"א 38 חיפה שעליה נרחיב מיד ואתם מוזמנים להמשיך לקרוא.

 

מה זה תמ"א?

תמ"א היא ראשי התיבות של תכנית מתאר ארצית ותמ"א 38 מתייחסת לתחום רעידות האדמה. אולי זה נשמע פשוט אבל הדרך הייתה קשה : החוק אושר ב-1975, יושם כבר ב-1980 אבל התכנית המחייבת תמ"א 38 חיפה יצאה לדרכה רק בשנות האלפיים.

התכנית מבוססת על הסטטיסטיקה שלפי המתרחשת בישראל רעידת אדמה חזקה פעם במאה שנה. לכן יזמי תמ"א 38 מאפשרים לכם לחזק את מבני המגורים שלכם ולהינות מהתחדשות עירונית.

 

איך זה עובד?

בואו ניקח את תמ"א 38 חיפה כדוגמה : יזמי תמ"א 38 פונים לתושבים ומציעים להם חיזוק של מבנה המגורים הקיים כנגד רעידת אדמה, לשדרג את דירותיהם וליהנות התחדשות עירונית על הדרך.  זו הדרך לחזק שכונות ישנות שאינן מותאמות לדרכי החיים המודרניים ולהוסיף להן דם חדש.

אבל עכשיו להשאיר בצד את תמ"א 38 חיפה ולהסתכל בתמונה רחבה על כל הארץ. הסיבה לכך היא העובדה שפרויקטים מסוג זה מבוצעים כל העת בכל רחבי הארץ כולל במרכז, בשפלה ובאזורי הפריפריה וגם אתם יכולים להינות מהם למרות שאינכם תושבי חיפה.

 

מה צריך לעשות?

תתפלאו אבל אתם לא צריכים לצאת מהבית או לקום מהכסא כדי להינות מתמ"א 38. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת אפקים שיוזמת ומבצעת פרויקטים של תמ"א 38. החברה מלווה את מיזם תמ"א 38 מראשיתו לפני כ-30 שנה כך שנסיונה וידיעותיה מקיפים.

החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים אלו בתחום העסקי, מסחרי, תעשייתי וכמובן פרטי ואתם מוזמנים להינות מהמוניטין שלה שמבוסס על אמינות, בטיחות, עמידה בלוחות זמנים, מקצועיות ואיכות

 

איך פונים?

אנשי החברה עומדים לשירותכם בטלפון ((072-33-80-713, במייל (ofakim3@walla.co.il) ובאתר האינטרנט ואתם כמובן יכולים גם להגיע לפגישה במשרדי החברה ברוטשילד 107 בפ"ת

ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי כל הפרויקטים של החברה ללא תלות בהיקפם, גודלם או רמת מורכבותם מלווים ע"י מהנדסים, מפקחים ואדריכלים שנחשבים לטובים בתחומם. למעשה, בחברה מתמחים בהגשמת חלומות ובהפיכתם למציאות באמצעים גמישים ודינמיים ואתם מוזמנים להכות את המומחים.

לסיכום

פרויקט תמ"א 38 הוא עניין רציני ולכן אסור לקחת סיכון ולפנות לטובים ביותר. למעשה, בתחום הזה אסור להתפשר על פחות ממושלם כי זה עניין של חיים ומוות. ורק להזכירכם –רעידת האדמה הגדולה האחרונה הייתה ב-1920 ואם הסטטיסטיקה מדברת על פעם במאה שנה, הרי שאנחנו בישורת האחרונה ו/או בדקה ה-90.

אז לפני שאתם אוגרים מים ומזון צרו קשר עם אפקים והבטיחו את חייכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.